zzp'er worden bij jij uitzendbureau

Aan de slag als zzp'er

JIJ onderneemt en JIJ bent op zoek naar jouw volgende uitdagende klus. JIJ Uitzendbureau helpt je daar graag een handje bij. Wij bieden werk voor zzp’ers in de bouw, techniek, groenvoorziening, schoonmaak en horeca. Wij helpen je aan klussen die helemaal passen binnen jouw branche. Dat doen wij in de regio Groningen, Drenthe en Friesland. JIJ bepaalt, wij ondersteunen.

Zo heb je binnen no-time jouw agenda goed gevuld en kun jij je focussen op dat waar je echt energie van krijgt! Lever je je factuur nou op tijd bij ons aan? Dan zorgen wij er ook nog voor dat het binnen drie dagen op jouw rekening staat! Direct kijken welke opdrachten we op dit moment open hebben staan? Bekijk ze hier!

Zzp opdrachten bij JIJ Uitzendbureau

JIJ Uitzendbureau vindt heel gemakkelijk jouw volgende klus in de regio Groningen, Drenthe of Friesland. Wij werken nauw samen met diverse opdrachtgevers, waardoor wij jou kunnen voorzien van de meest toffe klussen! Wat vragen wij van jou? Dat hebben we voor je op een rijtje gezet:

  • JIJ bent een echte vakman of vakvrouw!
  • JIJ bent in het bezit van een rijbewijs B, jouw eigen vervoer en gereedschap.
  • JIJ staat ingeschreven bij de Kamer van Koophandel.
  • JIJ beschikt over een bedrijfsaansprakelijkheidsverzekering.

Stappenplan zzp’ers bij JIJ Uitzendbureau

Om te starten als zzp’er bij JIJ Uitzendbureau hoef je maar een paar stappen te ondernemen. Welke stappen dat zijn? Dat zie je hieronder.

Stap 1: JIJ meldt je aan door het contactformulier in te vullen.

Stap 2: Wij nemen contact op om een persoonlijk gesprek met je in te plannen.

Stap 3: JIJ enthousiast en wij enthousiast? Dan lever je ons de benodigde informatie aan.

Stap 4: JIJ Uitzendbureau zoekt voor jou een passende opdracht.

Stap 5: JIJ gaat aan de slag

Stap 6: Werkweek voorbij? Dan lever je op maandagochtend bij ons de factuur aan.

Stap 7: Alles correct? Dan ontvang je op dinsdag je geld!

Heb je vragen of ben je nieuwsgierig naar de mogelijkheden voor jou? Neem dan gerust contact met ons op. We zijn te bereiken via 050 - 5470050 of stuur ons een mail info@jij-uitzendbureau.nl

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl